Członkowie Stowarzyszenia

Lista Członków Stowarzyszenia LGD Gromnik

Reprezentanci sektora publicznego

  • Gmina Borów
  • Gmina Kondratowice
  • Gmina Przeworno
  • Gmina Strzelin
  • Gmina Wiązów
Reprezentanci sektora społecznego
  • Stowarzyszenie Ludowy Zespół Sportowy „LOGAN”
  • Stowarzyszenie Klub Sportowy „Świteź” Wiązów
  • Dolnośląski Inkubator Sztuki
  • OSP Borek Strzeliński
  • OSP Prusy
  • OSP Karnków
  • KS Kwarcyt Jegłowa
  • GUKS „Młodzik”
  • Stowarzyszenie „POROZUMIENIE DLA PRZYSZŁOŚCI”
  • Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Sołectwa Gościęcice
  • Jerzy Krochmalny
  • Janusz Dębosz
  • Urszula Iżykowska – Mroczko
  • Krzysztof Kowalczyk
  • Leszek Fuławka
  • Witold Woźny
  • Beata Romanowska
  • Robert Momocki
  • Zbigniew Szul
  • Damian Szefliński
  • Tomasz Gracz
  • Bogumiła Mierzwińska
  • Agnieszka Bugryn
  • Renata Dobucka
  • Konstanty Sikorski
  • Artur Jakubiec
  • Mateusz Geroń
  • Ewa Schütterly
  • Szymon Laszczyński
  • Konrad Świeżowski
  • Ewa Mielczarek

  • Sylwia Bujak – Porębska
  • Mariusz Majewski
  • Aleksander Bek
  • Michał Laszczyński
  • Anna Frydlewicz
  • Dawid Pukalski – Pukała
  • Edward Balcer
  • Urszula Miętki
  • Katarzyna Fuławka
  • Paulina Suroń
  • Czesław Idzikowski
  • Bogusław Idzikowski
  • Artur Gulczyński
  • Norbert Raba
  • Agnieszka Mazur
  • Magdalena Siedlarz
  • Paweł Bazal
  • Agnieszka Tuhy
  • Agnieszka Puzyniak
  • Ewa Łopata
  • Beata Zach
  • Grzegorz Arciński
  • Magdalena Bartosz
  • Alina Bazela
  • Krzysztof Brzeziński
  • Tomasz Charowski
  • Monika Cisakowska
  • Franciszek Cygal
  • Kazimierz Cygan
  • Aleksandra Engel

  • Bożena Niedzwiecka- Frontkiewicz
  • Tomasz Głowacki
  • Jolanta Grondys
  • Klaudia Hnytko
  • Daniel Kosowski
  • Iwona Kowalska
  • Łukasz Krzysztofczyk
  • Katarzyna Majchrzycka
  • Aleksandra Mendrzycka
  • Zbigniew Michułka
  • Paulina Modrzyńska
  • Kazimierz Nahajło
  • Jerzy Nowicki
  • Magdalena Olszówka
  • Michał Ostrowski
  • Magdalena Piotrowicz
  • Jerzy Put
  • Ewa Pyczek
  • Damian Serwicki
  • Elżbieta Sucharska
  • Ireneusz Szałajko
  • Anna Trzebunia
  • Anna Werba
  • Jacek Osendowski
  • Katarzyna Adam

Reprezentanci sektora gospodarczego

  • Agro-Polen Sp. z o.o.
  • PPHU Andrzej Kuc
  • Firma Handlowa „Manix” Janina Pogoda
  • PHU „Regnal” Zawłocki Piotr
  • M.D. Granit Kazimierz Michta
  • RAMPOL II Sp. z o.o.
  • Sala Zabaw Dziecinada Paweł Mihułka
  • Jegłowa Sp. z o.o.